• Frontside "…i odpuść nam nasze winy… LP SPLATTER"
kod EAN: 5902643888678nr kat.: 5902643888678

Frontside "…i odpuść nam nasze winy… LP SPLATTER"

ArtistFRONTSIDE
 • Artist: FRONTSIDE Title: …i odpuść nam nasze winy… LP SPLATTER
Label: MYSTIC
  Frontside wznowia album “…i odpuść nam nasze winy…” po 21 latach
  Jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych polskich grup metalowych, Frontside, zapowiada wznowienie swojego kultowego albumu “…i odpuść nam nasze winy…”. Płyta ukaże się 28 sierpnia 2023 roku w formie cd, longplaya i kasety, a także w wersji cyfrowej na platformach streamingowych.
  Album “…i odpuść nam nasze winy…” został wydany po raz pierwszy w 2002 roku przez Mystic Production i stanowił przełom w karierze zespołu. Była to druga płyta studyjna Frontside, która zaprezentowała nowe, cięższe i bardziej agresywne oblicze grupy. Zawierała 11 utworów utrzymanych w stylistyce metalcore’u z elementami death metalu i thrash metalu. Teksty poruszały tematykę religijną, społeczną i osobistą, a wokalista Sebastian “Astek” Flasza śpiewał zarówno po polsku, jak i po angielsku.
  Album spotkał się z bardzo dobrymi recenzjami zarówno krytyków, jak i fanów. Został nagrodzony Fryderykiem w kategorii “najlepszy zespół hard & heavy” w 2003 roku. W 2004 roku ukazała się anglojęzyczna wersja płyty pod tytułem “Forgive Us Our Sins”, wydana przez szwedzką wytwórnię Regain Records.
  Łukasz Dunaj - „Noise Magazine” na łamach „Thrash'em'all” nr1/2003 pisał przyznając albumowi 10/12 punktów.
  „To na naszej scenie zespół wyjątkowy, ponieważ nie przychodzi mi do głowy żaden inny wykonawca w tak kompetentny i przekonywający sposób mieszający w jednym tyglu hard core i death metal. Przeszczep udał się znakomicie, a FRONTSIDE wprost emanuje zwierzęcą energią, siłą i rasowością. Czuć, że nic nie jest tu robione na siłę, a muza jest wykonywana z pasją i zaangażowaniem godnym lepszej sprawy.”
  Z kolei Jarosław Szubrycht - dziennikarz „Gazety Wyborczej” na łamach „Mystic Art: nr 21/2003 tak opisywał album:
  „Mamy w katalogu prawdziwy Immortal, jedyny i niepowtarzalny Morbid Angel i Dimmu Borgir z krwi i kośći. Imitacjom dziękujemy! Nie mieliśmy jednak do tej pory takiego zespołu jak Frontside, bo takiego zespołu jak Frontside jeszcze nie było, bo piekielni hardcore'owcy z Sosnowca są niepowtarzalni i oryginalni”
  Frontside to zespół założony w 1993 roku w Sosnowcu przez Sebastiana “Astka” Flasza i Mariusza “Demona” Dzwonka. Początkowo grupa grała crossover, ale z czasem zmieniała swój styl na metalcore i deathcore. Obecnie skład zespołu tworzą: Wojtek “Mollie” Moliński (wokal), Mariusz “Demon” Dzwonek (gitara rytmiczna), Dariusz “Daron” Kupis (gitara prowadząca), Wojciech “Novak” Nowak (gitara basowa) i Tomasz “Toma” Ochab (perkusja).
  Frontside to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich zespołów metalowych, który ma na swoim koncie dziewięć albumów polskojęzycznych i trzy anglojęzyczne. Zespół koncertował na wielu festiwalach i trasach koncertowych w Polsce i za granicą, dzieląc scenę z takimi gwiazdami jak Iron Maiden, Madball, Sepultura czy Trivium.
  Nie przegap okazji, aby zdobyć wznowienie albumu, który został uznany za jeden z najlepszych polskich albumów metalcore’owych i nagrodzony Fryderykiem. To płyta, która zachwyca zarówno krytyków, jak i fanów ciężkiego grania, pełna energetycznych riffów, brutalnych growli i chwytliwych melodii. Zamów już dziś album “…i odpuść nam nasze winy…” i poczuj moc Frontside!

  1.Intro
  2.Nie Podnoś Ręki Na Stworce
  3.Początek Końca Ziemi
  4.Oskarżony
  5.Płacz Upodlonych
  6.Bóg Stworzył Szatana
  7.Krwawy Deszcz Oczyszczenia
  8.Wyklęty
  9.Ulice Nienawiści
  10.Ostatnia Wieczerza
  11.I Odpuść Nam Nasze Winy
27,25 €
/ PCS
Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
'); fbq('track', 'PageView'); pixel