• BOKKA "HITS 10"
kod EAN: 5400863140748nr kat.: 5400863140748

BOKKA "HITS 10"

ArtistBOKKA
 • Artist: BOKKA Title: BOKKA HITS 10
Label: PIAS
  “Początkowo nie chcieliśmy robić zamieszania z tej okazji, ale na jednym z zespoło-wych spotkań padł pomysł, który nas zaskoczył. Wtedy wydawał nam się szurnięty i nierealny do przeprowadzenia z wielu powodów, a dzisiaj zapowiadamy płytę z udzia-łem 10 postaci, których talent robi na nas ogromne wrażenie. To że my sobie ich wy-braliśmy to jedno, ale to, że oni, bez mrugnięcia okiem, dali się wciągnąć do naszego dziwacznego świata jest dla nas najlepszym prezentem. Ich pseudonimy mogą Wam niewiele mówić, ale posłuchajcie ich głosów, a sami zrozumiecie;)” - wyznaje zespół.


  BOKKA od 10 lat zaskakuje swoim nieszablonowym podejściem do wizerunku, żywiołowymi koncertami, woltami stylistycznymi - od nostalgicznego debiutu zauwa-żonego przez Pitchfork, poprzez energetyczny album “Don’t Kiss And Tell”, kosmicz-ny “Life On Planet B”, na apokaliptycznym “Blood Moon” kończąc. Zespół ma na kon-cie również 3 nominacje do Fryderyków, a jego twórczość polecało wiele zagranicz-nych mediów.
  Niebanalne podejście do tworzenia wizerunku i muzyki, wykorzystywanie nietu-zinkowego, często składającego się z przypadkowych przedmiotów instrumentarium, szybko stało się znakiem rozpoznawczym BOKKI. Potencjał grupy błyskawicznie do-strzeżono poza granicami kraju co skutkowało zagraniem na scenach naj-ważniejszych imprez w Europie, m.in. brytyjskiego The Great Escape, czeskiego Co-lours of Ostrava, niemieckiego Reeperbahn czy holenderskiego Eurosonic, a na-stępnie w klubach w Brukseli, Pradze czy Budapeszcie.
  W 2022 BOKKA powróciła filmowym, tajemniczym, i apokaliptycznym albumem “Blood Moon” zyskując tym samym kolejną nominację do nagrody Fryderyk. Klip do utworu Walk on A Wire otrzymał Grand Prix na Polish Music Video Awards, wyróż-nienie na Berlin Music Video Awards, a także jako jedyny z Polski zyskał nominację na festiwalu Camerimage pośród artystów takich jak Lykke Li, Harry Styles czy Rammstein.

  BOKKA HITS 10 to podsumowanie rozdziału barwnej historii zespołu zanim ten wyru-szy w nowym kierunku.


  Lista utworów „BOKKA HITS 10”:

  1. RADAR feat. Kazu
  2. Paper LOVE feat. Gilbert Brady
  3. TOS feat. Y.O.U.
  4. WALK feat. Mimi
  5. VIOLET feat. ZERØ
  6. Dead MAN feat. Turbo
  7. K’N’B feat. Little Hope
  8. The Wrong Girl feat. QUENTIN
  9. Let It FLOW feat. Nela Paloma
  10. The VOID feat. Sun

10,04 €
/ PCS
Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
'); fbq('track', 'PageView'); pixel