• Lykke Li "Eyeye LP"
kod EAN: 5400863079475nr kat.: 5400863079475

Lykke Li "Eyeye LP"

ArtistLYKKE LI
 • Artist: LYKKE LI Title: Eyeye LP
Wytwórnia: PIAS
  1 No Hotel
  2 You Don't Go Away
  3 Highway to Your Heart
  4 Happy Hurts
  5 Carousel
  6 5D
  7 Over
  8 Ü&I

  Lykke Li powraca z wciągającym audiowizualnym albumem „EYEYE”. Jest to najbardziej intymny projekt artystki, który ponownie połączył ją z wieloletnim współpracownikiem Björnem Yttlingiem. To ich pierwsza wspólna praca od czasu wydanego w 2014 r. albumu „I NEVER LEARN”. Nagrany w sypialni w Los Angeles, album „EYEYE” jest próbą skompresowania romantycznej obsesji i kobiecych fantazji w hiperzmysłowy krajobraz.

  Albumowi towarzyszy siedem zapętlonych wizualizacji: razem muzyka i obraz odsłaniają szerszą narrację, opowieść o wiecznie powracających cyklach miłości, uzależnienia, nawrotów i obsesji (tytuł albumu i czas jego trwania są palindromiczne). „EYEYE” nie jest powrotem do formy. To ostateczna konfrontacja Lykke z formą, która zdefiniowała jej karierę. To opus magnum piosenkarki. Posłuchaj "NO HOTEL".

  Po czterech studyjnych albumach dobrze przyjętych przez krytyków, Lykke chciała użyć innej palety do stworzenia „EYEYE”. Narzuciła sobie dogmatyczny zestaw zasad, które miały rządzić każdym aspektem produkcji. Nie było żadnych click-tracków, żadnych słuchawek ani instrumentów cyfrowych. Płyta została zmiksowana na taśmę przez Shawna Everetta w ciągu kilku miesięcy w Los Angeles. Rezultatem jest 33-minutowa, mieniąca się karuzela, która prowadzi przez emocjonalną przestrzeń, z oszczędną produkcją, wirującymi analogowymi syntezatorami i masywnymi, popowymi hakami, które długoletni fani uznają za główny atut wokalistki. "Chciałam, żeby ta płyta była intymna jak słuchanie notatki głosowej po zażyciu LSD" - mówi Lykke.

14,78 €
/ PCS
Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
'); fbq('track', 'PageView'); pixel