• Żurkowski "KURZ"
kod EAN: 5902643886551nr kat.: 5902643886551

Żurkowski "KURZ"

 • Artist: ŻURKOWSKI Title: KURZ
Wytwórnia: MYSTIC
  1. ZMIENNICY
  2. WESTERN feat. ØRGANEK
  3. DEMONY
  4. ZAPACH PÓL
  5. CIENIE feat. SWIERNALIS
  6. CTWK
  7. W TWOICH MYŚLACH
  8. ZBJ
  9. STOJĘ SAM feat. J. SOBOŃ
  10. OSTATNI RAZ
  11. WYNIK STRESU
  12. OUTRO

  Z definicji słowo "kurz" to pył powstały ze sproszkowanych ziarenek piasku, ziemi oraz cząsteczek różnych ciał. Podobnie na album "KURZ" składa się wiele różnych cząsteczek.
  Znajdują się na nim utwory, które zamknięte w zakurzonej szufladzie czekały na swój czas jak i zupełnie nowe kompozycje, które powstały z dnia na dzień bez planu umieszczania ich na płycie. "KURZ" to mocna gitarowo/elektroniczna opowieść z melodyjnymi wokalami traktująca w tekstach o demonach, złości, smutku, miłości oraz zdarzeniach które wywarły na mnie ogromny wpływ czasem pozostawiając trudno gojące się rany. „Wlałem w tę płytę ogrom długo skrywanych emocji co dało mi poczucie ulgi” mówi Łukasz.
  Płytę wyprodukowana wraz z Patrykiem Królem oraz przy pomocy Pawła Cieślaka.

  Żurkowski to grupa założona w 2016 roku przez Łukasza Żurkowskiego - wokalistę, gitarzystę, autora tekstów oraz kompozytora. Muzycznie oscyluje wokół alternatywnego rocka z silnym wsparciem brzmień elektronicznych. W 2019 zespół z utworem "Ciemność" zwyciężył w konkursie Męskie Granie Young i wystąpił na finale trasy w Żywcu. Zespół niejednokrotnie też dzielił scenę z takimi zespołami jak ORGANEK czy COMA. Poprzedni, debiutancki album pt. "Włóczęga" ukazał się 30 listopada 2019 roku także nakładem Mystic Production.
9,24 €
/ PCS
Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
'); fbq('track', 'PageView'); pixel