• Marcell, Julia "Skull Echo"
kod EAN: 5902643883185nr kat.: 5902643883185

Marcell, Julia "Skull Echo"

 • Artist: MARCELL, JULIA Title: Skull Echo
Wytwórnia: MYSTIC
  1. Ekstaza intelektualna
  2. Moment i wieczność
  3. Czas
  4. Nostalgia
  5. Prawdopodobieństwo
  6. Którędy do teraz?
  7. Domy ze szkła
  8. Otwórz głowę
  9. Mamo
  10. Life Is on Television
  11. Echo w głowie
  „Skull Echo” to płyta i film - tematycznie połączone, ale niezależne od siebie.

  Album powstał w Berlinie. Rejestrując piosenki, producent muzyczny Michael Haves i Julia nagrywali każdy syntezator, który wpadł im w ręce i godzinami budowali chóry z setek warstw nakładanych na siebie wokali. Potem dołączyli perkusista Thomas Fietz i basista Thomsen Slowey Merkel, dodając swoją wrażliwość muzyczną i iskrę ciepła żywych instrumentów do tych kosmicznych przestrzeni dźwiękowych.

  Na płytę składa się jedenaście utworów, które, przynoszą muzyczną zmianę - elektroniczne instrumentarium o szerokim brzmieniu, duże melodie i futurystyczna produkcja, w tekstach zaś kosmos, absolut i potrzeba bliskości.

  Razem z muzyką przyszedł pomysł na film. Tematy podjęte na płycie zainspirowały Julię do stworzenia scenariusza pełnometrażowej opowieści o tym samym tytule. Swój debiut fabularny rozwija wspólnie z producentką filmową Natalią Grzegorzek z Koskino.
  Julia o projekcie: „Skull Echo to opowieść o czasie, percepcji i samotności. O głowach, w których jesteśmy uwięzieni, budując poprzez zmysły swój obraz świata – pełen niepewnych informacji, wybiórczo pamiętanych i dowolnie przekształcanych. To opowieść o pragnieniu porozumienia, o tęsknocie za drugim człowiekiem.”

  „Moment i wieczność” to pierwszy singiel zapowiadający płytę „Skull Echo”. Towarzyszy mu teledysk wyreżyserowany przez Julię i wyprodukowany przez Sputnik Studio, który można zobaczyć tutaj: https://youtu.be/evQdAwN-Ul8

  UWAGA: Płyta "Skull Echo " ma zaplanowaną datę wydania na 24 styczeń 2020 roku i jest dostępna do tego czasu tylko jako Pre-Order. Oznacza to, że nowe wydawnictwo JULIA MARCELL będziemy wysyłać do Was najwcześniej kilka dni przed premierą (PREMIERA: 24.01.2020 ). [Wysyłamy kolejno wg. daty złożenia zamówienia] Jeżeli więc zamówicie ten tytuł wraz z innym, dostępnym towarem (in stock), czas oczekiwania na przesyłkę przedłuży się do momentu wysyłki tytułu/tytułów zamówionych przedpremierowo. W przeciwnym razie proszę składać osobne zamówienia
2,31 €
8,31 €
/ PCS
You save 72% (6,00 €).
Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Fields marked with asterisk are required
'); fbq('track', 'PageView'); pixel